IndexProfielRegistrerenHelpActive TopicsSearch Inloggen
Index / Nieuws, actualiteit en media Nieuw Topic Post Reply
Dit topic is 14 pagina's lang: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Auteur:
Topic : Films Vorige pagina
Sater
Usericon van Sater
Posted 07-05-2025 18:36 by Sater Wijzig reactieProfiel van SaterQuote dit bericht

Ik zag Thief vorig jaar tijdens een Mann retrospectief in de bios. Heel mooi gefilmd en fijne sfeer en muziek, maar het verhaal was me
iets te veel een karakterstudie van een onsympathiek personage en te weinig een spannende heistfilm.

Manhunter staat op de lijst voor herziening. Maakte toen ik hem twintig jaar terug zag wel veel indruk en meer mijn ding dan Red Dragon. Vergelijken met Silence of the Lambs kan ik niet, daarvoor zijn ze m.i. te verschillend. Red Dragon ook, maar die gebruikt hetzelfde bronmateriaal. (Beide romans zijn trouwens ook erg de moeite als je graag thrillers leest)

The Keep moet je ook kijken. Warrig plot, maar super sfeervol met die Tangerine Dream soundtrack en lekkere decors. Ik zag hem ooit in Eye op 35mm. De roman F. Paul Wilson waarop hij gebaseerd is, ligt hier op de nog lezen stapel.

Ik kijk nu met tussenpozen het tweede seizoen van Miami Vice waar Mann showrunner was. Sommige afleveringen, vooral waar de bijrolspelers op de voorgrond staan, zijn wat flauw, maar revolutionaire televisie qua muziek, kostuums en ook de vaak ongelukkige eindes waarin het kwaad niet altijd overwonnen wordt.


one who puts salt in the sugarbowl is a misantrophe


Sater
Usericon van Sater
Posted 07-05-2025 18:42 by Sater Wijzig reactieProfiel van SaterQuote dit bericht

quote:
Op 7 mei 2025 18:31 schreef Dypfrys het volgende:
Ah die Old Henry draait helemaal niet meer in de bioscoop. Jammer, dan maar een videoband aanschaffen.


+1

Wat wél draait op dit moment is Sinners, die ik een paar dagen terug zag. Gepromoot als horrorfilm, maar dat is uiteindelijk een ondergeschoven aspect van het geheel. Wél goed ontwikkelde karakters, een paar indrukwekkende scènes en heel veel goede muziek. Ik vond de film wel een beetje onevenwichtig en niet alle thema’s die Coogler aanstipt worden bevredigend uitgewerkt, maar ondanks dat eindelijk weer eens een originele blockbuster die met kunde gemaakt is.




one who puts salt in the sugarbowl is a misantrophe


Dirge for november
Ik zeg: Doom!
Usericon van Dirge for november
Posted 07-05-2025 18:44 by Dirge for november (Redacteur) Wijzig reactieProfiel van Dirge for novemberQuote dit bericht

Ik kan me er wel in vinden dat ze niet te vergelijken zijn. Eigenlijk moet ik SotL ook weer eens kijken. Red Dragon heb ik ooit gezien maar staat me eigenlijk niets van bij.

Thief was 'm ook niet helemaal voor mij, hoewel ik m wel fijn vond wegkijken. Zal The keep ook eens checken, thanks!




Sater
Usericon van Sater
Posted 07-05-2025 18:54 by Sater Wijzig reactieProfiel van SaterQuote dit bericht

quote:
Op 7 mei 2025 18:44 schreef Dirge for november het volgende:
Ik kan me er wel in vinden dat ze niet te vergelijken zijn. Eigenlijk moet ik SotL ook weer eens kijken. Red Dragon heb ik ooit gezien maar staat me eigenlijk niets van bij.

Thief was 'm ook niet helemaal voor mij, hoewel ik m wel fijn vond wegkijken. Zal The keep ook eens checken, thanks!




The Keep is denk ik wel online te vinden, verder is hij nooit officieel op dvd of bluray uitgekomen tot Vinegar Syndrome hem vorig jaar uitbracht. En de bioscoopversie is door de productiemaatschappij dusdanig ingekort dat het verhaal moeilijk te volgen is. Was een enorme flop en geloof dat Mann er ook niets meer van wil weten.


one who puts salt in the sugarbowl is a misantrophe


Fusion
de uitvinder en wegbereider van de post-heterocore
Usericon van Fusion
Posted 07-05-2025 19:58 by Fusion Wijzig reactieProfiel van FusionQuote dit berichthttp://mystic.bandcamp.com/

Warfare. Gezellig


When your people matter, menstrual health matters


Sater
Usericon van Sater
Posted 07-05-2025 21:15 by Sater Wijzig reactieProfiel van SaterQuote dit bericht

Die zag ik twee weken terug in de bios. Een tip voor eenieder die wel wat adrenaline kan gebruiken. Heftig filmpje. Vijfde knaller op rij voor Alex Garland.


one who puts salt in the sugarbowl is a misantrophe


Ascendant Grotesque
ಠ_ರೃ
Usericon van Ascendant Grotesque
Posted 08-05-2025 10:01 by Ascendant Grotesque (Speciaal lid) Wijzig reactieProfiel van Ascendant GrotesqueQuote dit bericht

Ey, heb de vorige twee van Garland gemist zie ik (en Warfare nog niet gezien). Ben benieuwd!


No dogs, no masters.


Fusion
de uitvinder en wegbereider van de post-heterocore
Usericon van Fusion
Posted 09-05-2025 8:34 by Fusion Wijzig reactieProfiel van FusionQuote dit berichthttp://mystic.bandcamp.com/

The Assessment ziet er leuk uit. Dystopian lofi SF met humor denk ik
Leuk


When your people matter, menstrual health matters


Steel Jaw
Usericon van Steel Jaw
Posted 09-05-2025 22:34 by Steel Jaw Wijzig reactieProfiel van Steel JawQuote dit bericht

quote:
Op 9 mei 2025 8:34 schreef Fusion het volgende:
The Assessment ziet er leuk uit. Dystopian lofi SF met humor denk ik
Leuk


Daarnet stukje van de trailer van The Assessment gezien. Ziet er inderdaad goed uit.

Kwam ook de film Mr. K tegen. Over een man die overnacht in een hotel om er de dag erna achter te komen dat hij de uitgang niet meer kan vinden. Soort van mysterieuze comedy/drama/fantasy film met Crispin Glover en nog enkele Belgische en Nederlandse acteurs.



[Dit bericht is gewijzigd door Steel Jaw op 09-05-2025 22:34]


KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 10-05-2025 7:22 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Film heeft/had potentie, maar ik uiteindelijk weinig indrukwekkend. Die Mr. K.



KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 10-05-2025 7:23 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Was eigenlijk alweer vergeten dat ik'm in het filmhuis ben gaan kijken.



Fusion
de uitvinder en wegbereider van de post-heterocore
Usericon van Fusion
Posted 10-05-2025 10:39 by Fusion Wijzig reactieProfiel van FusionQuote dit berichthttp://mystic.bandcamp.com/

quote:
Op 10 mei 2025 7:22 schreef KwelgeestIV het volgende:Die Mr. K.
Da's wellicht dan ook weer wat te bruut...


When your people matter, menstrual health matters


Dit topic is 14 pagina's lang: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Index / Nieuws, actualiteit en media Active topics Nieuw topic Post reply Vorige pagina
http://www.zwaremetalen.com
Powered by ZwareMetalen [PHP] Forum Versie 2.15.0
Optimized for Internet Explorer 6.0 SP2+ / Opera 8+ / Firefox 1+
© 2001 - 2025 Stichting ZwareMetalen