IndexProfielRegistrerenHelpActive TopicsSearch Inloggen
Index / Nieuws, actualiteit en media Nieuw Topic Post Reply
Dit topic is 38 pagina's lang:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Auteur:
Topic : Het grote boze verkeerstopic Vorige pagina
powertieke
Die by the Fjørd
Usericon van powertieke
Posted 20-05-2026 10:25 by powertieke Wijzig reactieProfiel van powertiekeQuote dit berichthttp://www.retribution.nl

Er vallen te weinig doden denk ik.


"I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by." -- Retribution ( http://www.retribution.nl/ http://www.facebook.com/retributionmetal ) -- The Assault ( http://www.facebook.com/ourotherrideisyourmomma )


SimsalaWim
Usericon van SimsalaWim
Posted 20-05-2026 11:29 by SimsalaWim Wijzig reactieProfiel van SimsalaWimQuote dit bericht

Dan worden mensen iig onvoorzichtiger.




[Dit bericht is gewijzigd door SimsalaWim op 20-05-2026 11:30]


Sater
Usericon van Sater
Posted 20-05-2026 11:51 by Sater Wijzig reactieProfiel van SaterQuote dit bericht

quote:
Op 20 mei 2026 10:11 schreef SimsalaWim het volgende:

En ja, dat zit me wel een beetje dwars. Dat doe je met een auto toch ook niet.


In bepaalde buurten van mijn woonplaats doen ze dat wel.


one who puts salt in the sugarbowl is a misantrophe


SimsalaWim
Usericon van SimsalaWim
Posted 20-05-2026 12:15 by SimsalaWim Wijzig reactieProfiel van SimsalaWimQuote dit bericht

Ow.




XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 20-05-2026 17:59 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

Ik zie dat bij de rotonde tegenover mijn werk ook best vaak.

Met de auto niet 3 kwart rond maar gelijk de kortse weg naar links.


Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 20-05-2026 18:01 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

Of even 2 rondjes extra om lekker te driften om vervolgens nog even met gierende banden de s-bocht na de rotonde door rammen.


Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


SimsalaWim
Usericon van SimsalaWim
Posted 20-05-2026 19:00 by SimsalaWim Wijzig reactieProfiel van SimsalaWimQuote dit bericht

Ik begeef me gelukkig weinig op straat, concludeer ik bij deze.




Natural Disaster
The Dude
Usericon van Natural Disaster
Posted 17-08-2026 17:53 by Natural Disaster Wijzig reactieProfiel van Natural DisasterQuote dit berichthttp://www.nu.nl

https://www.nu.nl/binnenland/6406616/vrouw-aangehouden-na-dodelijk-ongeluk-op-a59-achter-protesterende-boeren.html

quote:
De snelweg is ontworpen om erop door te rijden. Het verkeer heeft tijd nodig om tot stilstand te komen."


Je wordt ook geleerd om verder vooruit te kijken dan kortste lijn over je motorkap naar het asfalt. En zelfs dat je niet met je telefoon moet gaan zitten kutten onder het rijden.



Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit. | Póg Mo Thóin"


Natural Disaster
The Dude
Usericon van Natural Disaster
Posted 17-08-2026 19:21 by Natural Disaster Wijzig reactieProfiel van Natural DisasterQuote dit berichthttp://www.nu.nl

https://www.facebook.com/adriaan.coppens.5/posts/pfbid037VB3bagf1VS2XJLRtRTSQCWjzWDx3E9TokDyNVib2g432LW8G6fPEWBjGPreHQnMl

quote:
Stof tot nadenken ...

Doe de kenteken check op
www.kentekencheck.nl

Het is bizar om te zien hoe snel kritische burgers in de hoek van complotdenkers worden gezet, terwijl de feiten op de grond vanaf het begin een heel ander verhaal vertelden. Het dodelijke ongeval op de A59 bij Heesch is daar het perfecte bewijs van. Terwijl de gevestigde media direct de nadruk legden op de file die was ontstaan door protesterende boeren, zag iedereen met een scherpe blik op de ramplocatie meteen dat er iets heel anders aan de hand was.

De enorme schade en het complete gebrek aan remsporen lieten er geen twijfel over bestaan dat de zwarte BMW iX3 op volle snelheid en zonder te remmen bovenop de file is geklapt. Dit was geen gewone onoplettendheid, dit was pure waanzin op de snelweg.

De onbewerkte foto's van het ongeval leveren inmiddels het onomstotelijke bewijs dat de officiële kanalen en de reguliere media liever negeerden of wegmoffelden. De kentekenplaat op de gecrashte BMW was overduidelijk N-106-GT, een kenteken dat in de registers van de RDW gewoon thuishoort op een blauwe Mitsubishi Space Star.

Het staat dus onomstotelijk vast dat dit voertuig met valse platen reed. Dat is geen speculatie, dat is een keihard misdrijf. Het gebruik van valse kentekens is de vaste handtekening van de criminaliteit om politiesystemen zoals ANPR te omzeilen. Het chassisnummer moet nu uitwijzen of de BMW ook daadwerkelijk is gestolen of op een andere illegale manier is verkregen, maar de criminele context spat er vanaf.

Dit alles sluit naadloos aan bij de hardnekkige geruchten dat we hier te maken hebben met een drugsrunner. De combinatie van een loodzware, snelle auto, valse platen en een levensgevaarlijke rijstijl is exact de werkwijze van drugsrunners die in de grensstreek alle verkeersregels aan hun laars lappen.

De politie onderzoekt dit scenario momenteel als de primaire oorzaak, ook al zul je dat in de grote nieuwskanalen nog niet zwart-op-wit lezen. Hetzelfde geldt voor de identiteit en de migratieachtergrond van de bestuurder. Die gegevens worden in dit stadium zorgvuldig achtergehouden onder het mom van privacy, waardoor het grote publiek bewust in het ongewisse wordt gelaten.

Waar de schoen hier echt wringt, is de sturende rol van de MSM. Door de schuld in de eerste uren subtiel bij het boerenprotest te leggen, werd er een politiek narratief gecreëerd dat de werkelijke schuldige uit de wind hield. Kritische volgers die direct wezen op de valse platen en het overduidelijke gedrag van een drugsrunner werden weggelachen.

Maar de realiteit laat zich niet zomaar wegpoetsen. Het laat maar weer eens zien hoe hardvakkig de media proberen de feiten te framen, terwijl de mensen die zelf logisch blijven nadenken en de fysieke bewijzen analyseren het uiteindelijk gewoon negen van de tien keer bij het rechte eind hebben.




Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit. | Póg Mo Thóin"


Metal-D
Usericon van Metal-D
Posted 17-08-2026 21:45 by Metal-D (Speciaal lid) Wijzig reactieProfiel van Metal-DQuote dit bericht



XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 17-08-2026 22:00 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

quote:
Op 17 augustus 2026 21:45 schreef Metal-D het volgende:
Beter hier posten:

https://forum.zwaremetalen.com/forum_topic/2901982


De laatste 2 berichten zijn sowieso niet gepost omdat het iets met verkeer te maken hebben.

Die zijn gepost om ons er van te overtuigen dat het niet aan de boeren ligt.

Edit:

Ik zie dat ik wel eens wat beter nederlands mag leren.


[Dit bericht is gewijzigd door XXL op 18-08-2026 6:39]


Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


Freduk
Usericon van Freduk
Posted 18-08-2026 1:41 by Freduk Wijzig reactieProfiel van FredukQuote dit bericht

Wat als dit gebeurd was bij een XR blokkade vraag ik me dan af.


Winter is coming


Metal-D
Usericon van Metal-D
Posted 18-08-2026 6:09 by Metal-D (Speciaal lid) Wijzig reactieProfiel van Metal-DQuote dit bericht

Ook veel afgeven op XR, en terecht. Actievoeren die je niet op een snelweg.

Maar het is de vraag of dat ongeluk 1 op 1 gevolg is van die actie, net als het de vraag is of er enige waarheid in dat Facebook verhaal zit. Waar de politie al heeft aangegeven dat dat nummerbord verhaal een beetje anders is.



XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 18-08-2026 6:12 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

Daar kun je gewoon overheen rijden. Bij traktoren gaat dat wat minder eenvoudig.


Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 18-08-2026 6:26 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

Mag ik het eens anders formuleren?

Als er tussen arnhem en de duitse grens een file staat vanwege grenscontrole en er gebeurt zo'n ongeluk staat heel nederland op zijn achterste poten en is het de schuld van de duitsers.

Als er voertuigen op een weg rijden die daar niet horen te rijden en er gebeurt een vergelijkbaar ongeluk is het de schuld van degene die achterop de file rijdt.

Kan iemand mij gewoon het verschil eens uitleggen?

De voorbeelden staan overigens volledig los van het feit of ik wel of niet vind dat je gewoon al een sukkel bent als je een file over het hoofd ziet.



Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


Natural Disaster
The Dude
Usericon van Natural Disaster
Posted 18-08-2026 11:12 by Natural Disaster Wijzig reactieProfiel van Natural DisasterQuote dit berichthttp://www.nu.nl

Ah, er zijn er hier dus ook die de schuld bij de voorste in/veroorzaker van de file leggen als er een of andere onoplettende mongool achterop de file klapt.

Mooi man, je heb pech aan je auto op de snelweg. Ondanks dat je netjes op de vluchtstrook staat trekt het een file van 5km. Er rijdt er eentje achterop die file, 5km verderop dus, met 2 doden tot gevolg en jij bent met je autopech de lul, had je maar geen autopech moeten krijgen.



Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit. | Póg Mo Thóin"


XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 18-08-2026 11:54 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

Ik vraag toch of iemand me het verschil in reacties op de twee voorbeelden uit kan leggen en niet wie schuld heeft aan het ongeval?

Lees anders mijn post nog even rustig door en probeer het daarna nog een keer.


Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


Natural Disaster
The Dude
Usericon van Natural Disaster
Posted 18-08-2026 12:04 by Natural Disaster Wijzig reactieProfiel van Natural DisasterQuote dit berichthttp://www.nu.nl

Wie zegt er dat ik het specifiek over jouw post had?



Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit. | Póg Mo Thóin"


Freduk
Usericon van Freduk
Posted 18-08-2026 21:56 by Freduk Wijzig reactieProfiel van FredukQuote dit bericht

Laatst iemand rechts in gehaald op de snelweg, die gast ging he-le-maal door het lint.
Had ie maar niet onnodig links moeten rijden toch?


Winter is coming


XXL
Xenofobe analfabeet.
Usericon van XXL
Posted 18-08-2026 22:22 by XXL Wijzig reactieProfiel van XXLQuote dit bericht

Keep your lane is een prima systeem.


Complete tokkie die lijdt aan zware zelfoverschatting.


Natural Disaster
The Dude
Usericon van Natural Disaster
Posted 18-08-2026 22:27 by Natural Disaster Wijzig reactieProfiel van Natural DisasterQuote dit berichthttp://www.nu.nl

Lekker met twee naast elkaar rijden zodat niemand er langs kan. En maar janken als er een paar boeren op de rechterbaan rijden. :')


Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit. | Póg Mo Thóin"


Freduk
Usericon van Freduk
Posted 18-08-2026 22:53 by Freduk Wijzig reactieProfiel van FredukQuote dit bericht

Geen idee eigenlijk hoe groot de steun is voor het boerenprotest.
Ik sta er lauwwarm wel achter, omdat ik in principe achter de boeren sta bij twijfel.
Ik weet alleen niet echt waarom er nu weer geprotesteerd moest worden, en echt fan van snelwegprotesten zal ik nooit worden.


Winter is coming


Dit topic is 38 pagina's lang:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Index / Nieuws, actualiteit en media Active topics Nieuw topic Post reply Vorige pagina
http://www.zwaremetalen.com
Powered by ZwareMetalen [PHP] Forum Versie 2.15.0
Optimized for Internet Explorer 6.0 SP2+ / Opera 8+ / Firefox 1+
© 2001 - 2026 Stichting ZwareMetalen