IndexProfielRegistrerenHelpActive TopicsSearch Inloggen
Index / Concerten Nieuw Topic Post Reply
Dit topic is 29 pagina's lang: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Auteur:
Topic : Naar welk concert ben je geweest? Vorige pagina | Volgende pagina
zodiac lung
Usericon van zodiac lung
Posted 14-07-2025 11:54 by zodiac lung Wijzig reactieProfiel van zodiac lungQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/Panzerke

Aja Monet in de Stevenskerk te Nijmegen. Haar optreden op Le Guess Who? vorig jaar hakte er flink in. Blij dat ik gisteren ondanks een vol weekend uiteindelijk nog ben geweest voor een tweede ronde. Ik wist nu wel wat ik zou gaan zien, maar de impact was nauwelijks minder, en het concert mogelijk nog beter dan vorige keer. Zeer getalenteerde dichteres omringd door geweldige jazzmuzikanten. Het zag er prachtig uit, Aja Monet in een trouwjurk op het altaar (en even vanuit de kansel, want waarom niet?), achter een met bloemen versierde lessenaar en microfoon. Klonk echt geweldig in de kerk, vloeiende sax en toetsen over drums en contrabas die je in verte hoorde narommelen als donder. Zeer activistisch in de stijl van Gil Scott-Heron's spoken word werk, maar vreugdevol en verbindend. Zware thema’s, heftige boodschappen, veel om over na te denken. Maar ondanks alles positief en vol liefde. Ik ga er verder geen sentimenteel verhaal van maken, maar het kwam goed binnen.

Voor een beeld (al speelde Brian Jackson gisteren niet mee):


Na afloop per toeval nog beland bij de vuurwerkshow ‘Waal In Vlammen’ die jaarlijks plaatsvindt tijdens de Vierdaagsefeesten. Ik geef er normaal niet veel om, maar dit was toch wel indrukwekkend. Een cadeautje.



XnegativeX
Usericon van XnegativeX
Posted 20-07-2025 12:45 by XnegativeX Wijzig reactieProfiel van XnegativeXQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com/dennis.janssen.946

Ik was de vrijdag en zaterdag op Pitfest. Ignite, DRI, Nasty, Conan, 1914, Wiegedood, Dodsrit, Downfall of Gaia. Allemaal geweldig.
Maar de kers op de taart waren voor mij toch wel All out war, Backfire! en met stip op nummer 1 Wisdom in Chains met hun Blood for Blood set.
Gezellig festival, goed weer en vette bands. Niks te klagen dus.


I know it’s cold, but I will keep us warm with all the hate I radiate. We’ll be walking hand in hand in hell.


Doodskop
Usericon van Doodskop
Posted 20-07-2025 17:05 by Doodskop Wijzig reactieProfiel van DoodskopQuote dit bericht

Backfire! met Payback zangert doet het hem niet voor mij helaas.


Chainsmoker
Usericon van Chainsmoker
Posted 21-07-2025 13:44 by Chainsmoker Wijzig reactieProfiel van ChainsmokerQuote dit bericht

quote:
Op 20 juli 2025 12:45 schreef XnegativeX het volgende:
Ik was de vrijdag en zaterdag op Pitfest. Ignite, DRI, Nasty, Conan, 1914, Wiegedood, Dodsrit, Downfall of Gaia. Allemaal geweldig.
Maar de kers op de taart waren voor mij toch wel All out war, Backfire! en met stip op nummer 1 Wisdom in Chains met hun Blood for Blood set.
Gezellig festival, goed weer en vette bands. Niks te klagen dus.


Ik was er ook. Je noemt al aardig wat hoogtepunten op ja. Ignite vond ik zelf tegenvallen. Geen fan van de 'nieuwe' zanger. En ook bij de B4B coverset vond ik de zang erg matig.

Verder ook erg genoten van Ramones Alive en Tribulation (niet heel erg bekend mee, maar genoten van de new wave sound van de band).

Zaterdag nog een dagje Zwarte Cross meegepakt. Vooral sfeer proeven aangezien er nauwelijks iets noemenswaardigs speelde. Stukje Danko Jones gezien, was aardig. Stukje Peter Pan Speedrock en Green Lizard, ook vermakelijk. Cornered helaas moeten missen omdat de zaal/tent (voor mij) te druk was.


Dypfrys
Usericon van Dypfrys
Posted 21-07-2025 15:32 by Dypfrys Wijzig reactieProfiel van DypfrysQuote dit bericht

Wat was er nou mis met Xibalba? Had het idee dat het niet landde maar ik vond het gaaf


I give you the Heimlich, you think it's the Heimlich


Chainsmoker
Usericon van Chainsmoker
Posted 22-07-2025 9:54 by Chainsmoker Wijzig reactieProfiel van ChainsmokerQuote dit bericht

Niet gezien dus kan er niet over oordelen, maar op voorhand al niet een band die ik niet persé moest zien.


Ralph
GROTE ENGE TOR
Usericon van Ralph
Posted 24-07-2025 1:05 by Ralph (Speciaal lid) Wijzig reactieProfiel van RalphQuote dit berichthttp://soundsfromthedarkside.com

Net dus Maiden in Arnhem. Avatar wil ik nooit meer zien of horen, wat een kutband met dat circusgeneuzel van ze. En bij die zanger heb ik op foto's al de neiging die kutgrijns van zijn muil te rossen, maar in het echt is hij nog irritanter.

Maiden was op zich tof, maar het geluid vond ik, euh, vreemd. Kon de vinger er ook niet op leggen waar dat nou precies aan lag. Vond de band ook rommelig spelen. Af en toe had ik bij solos het idee dat ze er qua timing flink naast zaten en Bruce, hoewel verrassend goed bij stem, sloeg de plank ook een paar keer goed mis qua timing en niet helemaal weten hoe de tekst van Rime of the Ancient Mariner ook alweer ging. Ik geef als semi-leek Simon Dawson voorzichtig de schuld. Nicko was qua drumwerk veel duidelijker qua fills en zo, terwijl Simon in mijn oren doffer en dichter doorrommelt zonder daarbij ruimte over te laten voor pauzes, om het zo maar eens onduidelijk uit te leggen. Misschien kan iemand met meer verstand van drums daar een helderder betoog over voeren.

Ook vond ik het veel en veel te druk maar dat is in een bijna uitverkocht Gelredome te verwachten. Wij stonden de eerste paar nummers aan de rechterkant, een beetje halverwege tussen de twee bars, maar werden allebei helemaal leip van al het voetverkeer wat aan alle kanten voorbij en door je heen loopt. Toen gewoon helemaal naar achteren verhuisd en daar was het beter uit te houden. Ik merk dat ik in zo'n overvolle zaal steeds sneller overprikkeld raak (misschien ook door mijn bijna burn-out van laatst) en dit was echt te veel. Parkeren bij Burger's Zoo wel netjes geregeld. Plek zat en eigenlijk non-stop pendelbussen.


http://soundsfromthedarkside.com "GEICO does not cover Autobot Matrix of Leaderships."


KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 24-07-2025 7:34 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

quote:
Op 24 juli 2025 1:05 schreef Ralph het volgende:
Net dus Maiden in Arnhem. Avatar wil ik nooit meer zien of horen, wat een kutband met dat circusgeneuzel van ze. En bij die zanger heb ik op foto's al de neiging die kutgrijns van zijn muil te rossen, maar in het echt is hij nog irritanter.

Die band moet echt van staatswege pedagogisch worden gestoeprand.



Natural Disaster
The Dude
Usericon van Natural Disaster
Posted 24-07-2025 8:06 by Natural Disaster Wijzig reactieProfiel van Natural DisasterQuote dit berichthttp://www.nu.nl

Eens met Ralph en K4 vwb Avatar.

Wat Maiden betreft ook wel redelijk eens met Ralph.
Eerste nummers leek het wel alsof er een andere band Maiden nummers stond te spelen. Geluid was wat mij betreft pas in de toegift optimaal.

Had eigenlijk ook wel verwacht dat Bruce nog iets over Ozzy zou zeggen, maar dat bleef uit. Het was sowieso een avond van spelen niet lullen.

En ja, te druk ook.



Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit."


Sater
Usericon van Sater
Posted 24-07-2025 9:33 by Sater Wijzig reactieProfiel van SaterQuote dit bericht

quote:
Op 24 juli 2025 7:34 schreef KwelgeestIV het volgende:
Die band moet echt van staatswege pedagogisch worden gestoeprand.


Dat ze bestaan is één ding, maar dat er ook een publiek voor bestaat is gewoon misdadig.


one who puts salt in the sugarbowl is a misantrophe


KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 26-07-2025 23:05 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Vrijdag Black Vomit fest. in ACU. Ergens had ik niet verwacht ooit nog in dat hol te komen, maar een duidelijke les in “zeg nooit nooit”.
Darkwraith trapte af. Vuige, zware en primitieve death/thrash/black metal zoals de jaren’80 het hadden bedoeld. Oftewel, typische first wave black metal. Het geheel was wel aardig, maar niet echt goed. En gezien het genre, spreken we dan natuurlijk al in relatieven. De drumster rammelde lekker weg; maar goed, dat is de meid achter Doodswens, dus die weet wel waar ze mee bezig is. De gitaristen speelden afentoe wel een aardige riff, maar de meeste hiervan verzopen in het suboptimale geluid. Ook was de microfoon niet goed aangesloten, waardoor de vocalen erg zwak klonken. En de bassist had er een flink tempo in, maar wist maar een snaar te vinden; het effect zorgde echter wel voor een flinke uptempo in de ritmesessie. Het gezelschap leek eigenlijk meer bezig met smerig klinken en de podiumpose, dan met goede muziek neerzetten. Hier werd hetzelfde geprobeerd als wat Bad Omen doet, maar dan kwalitatief net wat minder. Het was acceptabel, maar niet veel meer dan dat.
De tweede band, Bloed. Hier stond tijdens het eerste nummer de microfoon gewoon maar geheel uit. Gelukkig kwam de band daar snel achter.
Maar dit was vet! Zware, logge, primitieve death/black metal. Total VON/Blasphemy/Conqueror-worship. Niet helemaal mijn straatje, maar was te de heren deden, deden ze goed. Eigenlijk gewoon perfect. Dit beukte. Zuiver geluid. Ja, leuk!
Witchfukker was de band waarvoor ik kwam. Helaas was het geluid hier weer wat minder, en stond de microfoon zacht, zo niet gewoon uit. Gelukkig stond ik dicht genoeg op de zanger om hem te kunnen horen. Witchfukker maakt metal zoals het hoort. Vuige hybride van thrash/death/black metal; gitaarriffs lichte speed-vibe.., zo lust ik ze wel! Hier wel weer dezelfde bassist als bij Darkwraith. Aan de ene kant is zijn spel te schaamteloos simpel; aan de andere kant raakt hij die snaar met zo’n opeenvolgende snelheid, dat dat oprecht wat toevoegt aan de agressie van de muziek. Gewoon harde, ruige, snelle nietsontziende metal met jaren’80-riffs. Dit is gaaf.
Edit: Het allerlaatste nummer, met leden van alledrie de bands op het podium, waar ik vrij zeker van ben dat het een cover moest zijn, klonk écht helemaal nergens naar. Dit mede door de disfunctionerende microfoon. Maar de rest was ook een soepzootje. Wel jammmer.

Ik weet vrij zeker dat Zodiac Lung zich hier goed had vermaakt.


[Dit bericht is gewijzigd door KwelgeestIV op 27-07-2025 20:25]



Ravnajuv
Satyr
Usericon van Ravnajuv
Posted 28-07-2025 13:17 by Ravnajuv (Redacteur) Wijzig reactieProfiel van RavnajuvQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com

Zaterdag naar Stonehenge geweest, super leuk, harstikke gezellig, maar zullen we de naam maar naar Steenwijk Death Fest veranderen? Het was vrijwel alleen maar Death metal na 13:00. En die ene band die dat niet speelde, Anaal Nathrakh, had een onvoorstelbaar kutgeluid. Ik heb alleen drums gehoord.

Macabre was super cool, Napalm Death was geweldig, Anaal Nathrakh dus volledig de soep in gelopen en Nile was gewoon Nile. De rest was niet zo mijn ding.

Volgend jaar God Dethroned, dus ik ga wel weer kijken.


Hafgufa


zodiac lung
Usericon van zodiac lung
Posted 28-07-2025 13:49 by zodiac lung Wijzig reactieProfiel van zodiac lungQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/Panzerke

quote:
Op 26 juli 2025 23:05 schreef KwelgeestIV het volgende:
Ik weet vrij zeker dat Zodiac Lung zich hier goed had vermaakt.


Het stond in de agenda, maar was uiteindelijk pas om 21u thuis van verplichtingen dus kon er helaas niet bij zijn. Ik ga eens wat van deze bands opzoeken.



Mark Z
Doomsower
Usericon van Mark Z
Posted 28-07-2025 14:46 by Mark Z Wijzig reactieProfiel van Mark ZQuote dit bericht

quote:
Op 28 juli 2025 13:17 schreef Ravnajuv het volgende:
Het was vrijwel alleen maar Death metal na 13:00.


Dat is toch ieder jaar zo?

Goede dingen gelezen ook over Autopsy.

De eerste aangekondigde bands voor volgend jaar zijn niet verkeerd. Wie weet toch eens die kant op.


last.fm | Untappd | Bandcamp | Doom what thou wilt shall be the whole of the law


Steel Jaw
Usericon van Steel Jaw
Posted 28-07-2025 21:56 by Steel Jaw Wijzig reactieProfiel van Steel JawQuote dit bericht

Afgelopen zaterdag naar EBM/industrial/new wave optredens geweest in het jeugdhuis van Beveren-Waas (waar ik vroeger veel tijd heb doorgebracht).

Het was eigenlijk een battle tussen 7 artiesten, waarvan de winnaar in december op BimFest in De Casino te Sint-Niklaas mag spelen.

Uiteindelijk maar 4 artiesten gezien (later toegekomen en ook nog wat staan babbelen met vrienden, buiten aan het jeugdhuis).

De artiesten die ik heb gezien waren Cryptochroma, They Feel Nothing, 31st Tile en Der Mussikant. Ben eigenlijk totaal niet thuis in deze scene, dus kan er niet zoveel over vertellen. Cryptochroma kwam wat amateuristisch over op mij. They Feel Nothing en Der Mussikant duidelijk professioneler. 31st Tile was nogal vreemd, en ook niet bijster goed.

Het was duidelijk wel allemaal meer EBM/industrial georiënteerd. New wave hoorde ik er minder in terug.


XnegativeX
Usericon van XnegativeX
Posted 02-08-2025 13:24 by XnegativeX Wijzig reactieProfiel van XnegativeXQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com/dennis.janssen.946

Gisteren Dödsrit en Gudsforladt gezien in dB's.
Gudsforladt was nog best een lekker bandje zo live. Maar voor mij niet voor herhaling vatbaar. Dödsrit daarentegen...wat een bazenband blijft dat! Nog steeds een beetje spierpijn van het headbangen (headbangen is zwaarder als je bijna geen haar meer hebt).

Verder een leuk zaaltje, gezellig sfeertje, Kwelgeest (en wederhelft?) nog even gesproken...al met al een geslaagde avond.

[Dit bericht is gewijzigd door XnegativeX op 02-08-2025 13:25]


I know it’s cold, but I will keep us warm with all the hate I radiate. We’ll be walking hand in hand in hell.


KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 02-08-2025 18:55 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Gisteren DB’s. We begonnen met Gudsforladt. Had de band nog nooit gehoord (of van gehoord voordat ik een kaartje voor deze avond kocht). Maar toch was dit niet helemaal wat ik had verwacht. De muziek was erg blij. Erg veel vrolijke pagan/folk/power metal-riffs. Nou heeft Dödsrit ook blije power metal-riffs, maar dit was toch van een andere categorie.
Sommige stukken/nummers klonken dan toch weer als ijzige black metal, maar ik werd iedere keer dan toch weer door een Run to the Hills-achtige riff onaangenaam verrast. Geen slechte band, gemengde gevoelend, maar nee, toch niet..

Dan Dödsrit. Potje feilloos gitaargeweld. Nou mag dat ook wel met drie gitaristen, maar toch.. Uitgesponnen stukken/nummers alla Wolves in the Throne Room, vileine en ijzige black metal riffs, afgewisseld met wat meer aanstekelijke dynamiek. De power metal-riffs die ik op Nocturnal Will net een tikje storend kan vinden, vielen live 100% mee. De drums waren wel veelal een tikje laf, midtempo taktaktak, maar dat mocht de pret niet drukken. Sterke show, heerlijk gitaarwerk, goed vermaakt.
De band wordt veelal als atmosferische/epische black metal met d-beat/crust omschreven, maar dat laatste hoor ik op de mij bekende studiowerken niet terug; het laatste nummer gisteren voor de encore bevatte echter wel een punky vibe.

XneggieX paar keer vluchtig gesproken.

quote:
Op 2 augustus 2025 13:24 schreef XnegativeX het volgende:


Verder een leuk zaaltje, gezellig sfeertje, Kwelgeest (en wederhelft?) nog even gesproken...al met al een geslaagde avond.


Leuke zaal indd. Zeer degelijk geluid. Goed café met een dito bierkaart. Volgende week eens de (veganistische) keuken uitproberen.

Ik was gisteren met mijn vriendin en een nicht (en haar zoontje). De dame waar we aan het einde mee stonden is indd mijn partner.

[Dit bericht is gewijzigd door KwelgeestIV op 02-08-2025 19:23]



XnegativeX
Usericon van XnegativeX
Posted 03-08-2025 10:58 by XnegativeX Wijzig reactieProfiel van XnegativeXQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com/dennis.janssen.946

quote:
Op 2 augustus 2025 18:55 schreef KwelgeestIV het volgende:
Gisteren DB’s. We begonnen met Gudsforladt. Had de band nog nooit gehoord (of van gehoord voordat ik een kaartje voor deze avond kocht). Maar toch was dit niet helemaal wat ik had verwacht. De muziek was erg blij. Erg veel vrolijke pagan/folk/power metal-riffs. Nou heeft Dödsrit ook blije power metal-riffs, maar dit was toch van een andere categorie.
Sommige stukken/nummers klonken dan toch weer als ijzige black metal, maar ik werd iedere keer dan toch weer door een Run to the Hills-achtige riff onaangenaam verrast. Geen slechte band, gemengde gevoelend, maar nee, toch niet..

Dan Dödsrit. Potje feilloos gitaargeweld. Nou mag dat ook wel met drie gitaristen, maar toch.. Uitgesponnen stukken/nummers alla Wolves in the Throne Room, vileine en ijzige black metal riffs, afgewisseld met wat meer aanstekelijke dynamiek. De power metal-riffs die ik op Nocturnal Will net een tikje storend kan vinden, vielen live 100% mee. De drums waren wel veelal een tikje laf, midtempo taktaktak, maar dat mocht de pret niet drukken. Sterke show, heerlijk gitaarwerk, goed vermaakt.
De band wordt veelal als atmosferische/epische black metal met d-beat/crust omschreven, maar dat laatste hoor ik op de mij bekende studiowerken niet terug; het laatste nummer gisteren voor de encore bevatte echter wel een punky vibe.



Bijna exact zoals ik het ervaren heb. Alleen jij verwoordt het beter

quote:
Op 2 augustus 2025 18:55 schreef KwelgeestIV het volgende:
Ik was gisteren met mijn vriendin en een nicht (en haar zoontje). De dame waar we aan het einde mee stonden is indd mijn partner.


Ah, ik dacht al zoiets. Leuk om haar ook eens ontmoet te hebben.


I know it’s cold, but I will keep us warm with all the hate I radiate. We’ll be walking hand in hand in hell.


Dypfrys
Usericon van Dypfrys
Posted 03-08-2025 11:42 by Dypfrys Wijzig reactieProfiel van DypfrysQuote dit bericht

quote:
Op 2 augustus 2025 18:55 schreef KwelgeestIV het volgende:
De muziek was erg blij. Erg veel vrolijke pagan/folk/power metal-riffs. Nou heeft Dödsrit ook blije power metal-riffs, maar dit was toch van een andere categorie.
Sommige stukken/nummers klonken dan toch weer als ijzige black metal, maar ik werd iedere keer dan toch weer door een Run to the Hills-achtige riff onaangenaam verrast.

Dit klinkt voor mij als een aanbeveling. Zit eens te luisteren en dit is inderdaad bingo


I give you the Heimlich, you think it's the Heimlich


Mutilator
SPILL YER GUTS !!!!!! (Extra gore mod)
Usericon van Mutilator
Posted 03-08-2025 16:25 by Mutilator (Moderator) Wijzig reactieProfiel van MutilatorQuote dit berichthttp://wp.livereviewer.com/

De leadguitar van Dodsrit op die laatste plaat maakt die band idd juist wel goed te verteren.


The quality of our perceptions determines the quality of our judgement. Our judgement determines how we interact with the world. How we interact with the world changes the world. So, the quality of our perceptions changes the world.


KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 03-08-2025 21:56 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

quote:
Op 3 augustus 2025 10:58 schreef XnegativeX het volgende:
Bijna exact zoals ik het ervaren heb. Alleen jij verwoordt het beter




quote:
Ah, ik dacht al zoiets. Leuk om haar ook eens ontmoet te hebben.
Ik zal jullie een volgende keer proper introduceren.



Freduk
Usericon van Freduk
Posted 03-08-2025 22:03 by Freduk Wijzig reactieProfiel van FredukQuote dit bericht

Klinkt als een geslaagde avond. Ik had de bands niet in de concertagenda zien staan, anders was ik ook nog wel even naar dB's afgereisd.


Winter is coming


Mark Z
Doomsower
Usericon van Mark Z
Posted 04-08-2025 9:58 by Mark Z Wijzig reactieProfiel van Mark ZQuote dit bericht

Gisteren een mooi dagje Den Haag eo gedaan. Fijne wandeling gemaakt over strand en door duinen, toffe bands (Opia, The Drowning, Officium Triste) gezien in Musicon en daarna nog prima gegeten in een Jemenitisch restaurant.

[Dit bericht is gewijzigd door Mark Z op 04-08-2025 10:36]


last.fm | Untappd | Bandcamp | Doom what thou wilt shall be the whole of the law


XnegativeX
Usericon van XnegativeX
Posted 04-08-2025 12:30 by XnegativeX Wijzig reactieProfiel van XnegativeXQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com/dennis.janssen.946

quote:
Op 3 augustus 2025 21:56 schreef KwelgeestIV het volgende:
Ik zal jullie een volgende keer proper introduceren.


Da's wel net zo netjes ja


I know it’s cold, but I will keep us warm with all the hate I radiate. We’ll be walking hand in hand in hell.


Attila_the_hun
Covfefing in Nambia!
Usericon van Attila_the_hun
Posted 04-08-2025 19:31 by Attila_the_hun Wijzig reactieProfiel van Attila_the_hunQuote dit bericht

Ik ben, afgelopen zondag, naar Forbidden in Dynamo geweest. De band speelde heel "twisted into form", aangevuld met wat nummers van hun debuut en een brandnieuw nummer. De band was zo strak als het maar kon, de nieuwe zanger (Norman Skinner) is een meer dan adequaat (wat een geweldige stem) en dat de tweede (voivoid) livegitarist Chewie super is weten we ook al wel allemaal.Het publiek ging ook weer ouderwets "los"; al met al een erg goed optreden dus!

en op 29 juli Rotterdam heb ik bezocht voor een optreden van M.D.C, dit in de "Soundville". Eerst ff goed kijken of we wel op de goede plek waren midden in dit park (leek eerder of je een club van de lokale volkstuintjes betrad) maar de locatie (en zaal ) waren verder super. En dat gold ook voor MDC. Die zanger is inmiddels ook al wel hoogbejaard maar met het energieniveau en de muziek was niks mis (ik denk dat ze meer dan twintig nummers hebben gespeeld). Het was aangenaam druk en het publiek ging lekker los. Leuk om te zien dat er toch ook wel wat jonkies waren. We gingen dus weer tevreden naar huis.


“If you think the economy is more important than the environment, try holding your breath while counting your money.” – Professor Guy McPherson


Dit topic is 29 pagina's lang: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Index / Concerten Active topics Nieuw topic Post reply Vorige pagina | Volgende pagina
http://www.zwaremetalen.com
Powered by ZwareMetalen [PHP] Forum Versie 2.15.0
Optimized for Internet Explorer 6.0 SP2+ / Opera 8+ / Firefox 1+
© 2001 - 2025 Stichting ZwareMetalen