IndexProfielRegistrerenHelpActive TopicsSearch Inloggen
Index / Concerten Nieuw Topic Post Reply
Dit topic is 34 pagina's lang: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Auteur:
Topic : Naar welk concert ben je geweest? Vorige pagina
Ravnajuv
Satyr
Usericon van Ravnajuv
Posted 15-12-2025 10:36 by Ravnajuv (Redacteur) Wijzig reactieProfiel van RavnajuvQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com

Vrijdag naar Up The Irons in Heerlen geweest. Een Maiden Tribute uiteraard. Ik had geluk, het album Somewhere in Time is het enige dat ik echt leuk vind en dan ook binnenstebuiten ken, en uitgerekend die plaat werd in zijn geheel gespeeld. Tel daar de verplichte hits bij op en ik (her)kende zowaar de hele setlist.

Leuke band, supermooie backdrops, goed geluid, uitverkochte zaal, vrouw blij, helemaal goed


Hafgufa


Tanteloos
Oprui(m)er
Usericon van Tanteloos
Posted 15-12-2025 13:02 by Tanteloos Wijzig reactieProfiel van TanteloosQuote dit berichthttp://https://www.youtube.com/watch?v=G7oGx2dImE8

Vrouw blij? Was jij niet onlangs nog plots single?


Succesvol weggetrolled sinds Zaterdag 15 December 2001 - 18:09.59: VAMPIE, Karnivoor, Flebbie, Dwaallicht, Heresie, Mental, Forever After, Slechtheid, Fusion, Snaack.


Ravnajuv
Satyr
Usericon van Ravnajuv
Posted 15-12-2025 15:26 by Ravnajuv (Redacteur) Wijzig reactieProfiel van RavnajuvQuote dit berichthttp://https://www.facebook.com

quote:
Op 15 december 2025 13:02 schreef Tanteloos het volgende:
Vrouw blij? Was jij niet onlangs nog plots single?


Ja, dat klopt. Maar vriendin klinkt zo kinderachtig he


Hafgufa


Northward
Usericon van Northward
Posted 16-12-2025 10:40 by Northward Wijzig reactieProfiel van NorthwardQuote dit bericht

Eindhoven Metal Meeting.

De vrijdag vooral gegaan om wat klassiekers af te vinken. Eerlijk gezegd geen bands waar ik veel naar luister. Mörk Gryning, ...And Oceans and Gorgoroth deden me daarom ook niet zoveel. Door Ancient daarentegen wel positief verrast, sterke set!

Zaterdag omvergeblazen door Furia, wat een band Tribulation en Nargaroth waren ook erg goed. Triptykon gedeeltelijk gezien, kwaliteit wel hoor. Met verder nog Endstille, High Parasite, Batushka en Happy Days geen verkeerde dag.


Ktulu
Driven by sin
Usericon van Ktulu
Posted 16-12-2025 11:28 by Ktulu Wijzig reactieProfiel van KtuluQuote dit bericht

Ik zag de setlist van Triptykon en dat was wel echt om duimen en vingers bij af te likken. 3 van de beste nummers van Monotheist én Dethroned Emperor.


Primal Creation - modern thrash metal - YouTube


mikkasscar
Usericon van mikkasscar
Posted 16-12-2025 11:33 by mikkasscar Wijzig reactieProfiel van mikkasscarQuote dit bericht

quote:
Op 16 december 2025 10:40 schreef Northward het volgende:
Zaterdag omvergeblazen door Furia, wat een band


Gemist dat die kwamen, op plaat inderdaad een heel sterke, vernieuwende band. Ik kan me voorstellen dat dit live ook erg goed is. Alles bij elkaar geteld was er toch wel erg veel lekkers aanwezig - jammer dat dit weekend echt helemaal niet paste


KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 21-12-2025 11:41 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Het was inmiddels een soort van traditie om de laatste vrijdag voor kerst om samen met Assie en een gezamenlijke vriend eindejaarborrel in Utrecht te doen. Besloten om dat dit jaar iig nog voort te zetten, en toevallig waren er deze vrijdag ook niet onaardige bands in DB’s. En in DB’s is het bovengemiddeld mooi bieren. Dus onze borrel kon perfect aldaar plaatsvinden.
Eerste band van de avond was Gavran. Deze band dit jaar al twee keer eerder gezien. Sowieso had ik alle drie de bands dit jaar al eens gezien. Maar dat mag de pret niet drukken. Alle drie zeer degelijke band. Maar goed., Gavran: Atmosferische sludge/post-metal. Zowel qua spel als geluid rommeliger dan de vorige keren. Wederom zeer indrukwekkende, intense vocalen, maar ik betwijfel toch een beetje of deze niet een te groot contrast met de rest van de muziek zijn. Het instrumentale gedeelte van de muziek is immers vrij kabbelend; relatief lieflijk. Wellicht dat dit contrast nou net het geoogde punt is. Dat kan en mag natuurlijk. Ik weet alleen niet zeker of het werkt. Nouja, lekker zware en meevoerende aanslagen. Gewoon wat je bij het genre verwacht.
Hemelbestormer, licht progressieve, instrumentale doom/post-metal. Uitgesponnen composities, epische, hypnotiserende riffs. Wellicht dat het door de backdrop-beelden van planten, sterren en zwarte gaten kwam, maar de muziek klonk meer spac(e)y dan vorige keer tijdens Samhain. Laatste nummer bevatte opbouwende, triomfantelijke riffs die de band en het optreden naar een hoger niveau tilden. Wederom lekker optreden.
Laatste band Ter Ziele. Zware, trage sludge. Deed bij momenten aan Khanate denken. Tijdens Duister Collectief meende ik er nog wat black metal in te horen, maar dat was nu niet het geval. Iets minder scherp en intens dan vorige keer, maar niet onverdienstelijke sludge. Vooral heel zwaar.
Geslaagde avond. Leuke/goede bands en optredens, maar niet meer dan dat.



KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 11-01-2026 10:09 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Gisteren het concertjaar afgetrapt in Nijmegen. De treinen reden gewoon, er was geen neerslag meer voorspeld, dus durfde ik de reis wel aan. Drie Belgische sludge/doom/post-metal bands. Een mooie, consistente line-up. Flinke opkomst ook qua publiek. Dat had ik om verschillende redenen niet verwacht. Maar mooi om te merken dat deze bands en muziek blijkbaar toch een bepaalde populariteit genieten.
De eerste band van de avond was Modder. Loodzware sludge/doom/post-metal, die desondanks behoorlijk dynamisch en rockend is. De band heeft afgelopen oktober het album Destroying Ourselves for a Place in the Sun uitgebracht, en daar werden redelijk wat nummertjes van gespeeld. Ondanks de verpletterden ritmesessies van drum en (lead)bas weet de band dankzij de twee gitaristen een behoorlijk opslepende dynamiek te creëren. Dit aangevuld door een toetsenist die maar liefst drie verschillende keyboards tot zijn beschikking heeft, en daarmee een subtiele, maar welkome licht-psychedelische achtergrond voor de rest van de band is Het nummer Chaoism ging hard, maar hierbij kwam een gedeelte van de elektronica helaas van een bandje. Overtuigend optreden, band van de avond.
Als tweede Hemelbestormer. Qua stijl eigenlijk hetzelfde straatje als Modder, maar dan een heel andere uitvoering hiervan. Uitgesponnen en repeterende lijnen. Iets meer in de atmosfeer met nadruk op de subtiele opbouw van de nummers. Eigenlijk wordt het stiekem bij Hemelbestormer nergens echt spannend, maar fijne meeslepende en dromerige muziek, die toch een optreden lang de aandacht weet te vangen.
Afsluiter Briqueville. Deze band kende ik nog niet. Doom/post-metal. Wederom zware, uitgesponnen en meeslepende muziek. Wederom een psychedelisch randje. Dit in combinatie met de Oriëntaalse/Anatolische/Perzische invloeden, melodielijntjes en franjes die ik in het gitaarwerk meende terug te horen, zorgde voor een enigszins bezwerend effect. Bijwijlen deed de muziek mij aan Wolvennest denken. Heel aardig, maar net niet echt overtuigend.
Met twee vrienden nog de concertagenda door staan nemen. T/m eind april ben ik goed voorzien.



zodiac lung
Usericon van zodiac lung
Posted 11-01-2026 11:44 by zodiac lung Wijzig reactieProfiel van zodiac lungQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/Panzerke

Briqueville, ooit gezien op Yellowstock, vond het toen heel vermoeiend met al die kunstgrepen die ze moesten uitvoeren om maar anoniem te blijven. Soundcheck gedaan door derden, pas vlak voor opkomst aankomen, verstopt onder een kleedje direct weer terug naar de auto. Terwijl dat volgens mij echt niemand iets interesseerde.



KwelgeestIV
Usericon van KwelgeestIV
Posted 11-01-2026 12:03 by KwelgeestIV Wijzig reactieProfiel van KwelgeestIVQuote dit berichthttp://https://www.last.fm/user/kwellie

Het was gisteren ook (onnodig) gimmick en theatraal op het podium, maar dergelijke strapatsen niet opgemerkt. En inderdaad, niemand die het een biet interesseert. Het is Ghost niet.



Dit topic is 34 pagina's lang: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Index / Concerten Active topics Nieuw topic Post reply Vorige pagina
http://www.zwaremetalen.com
Powered by ZwareMetalen [PHP] Forum Versie 2.15.0
Optimized for Internet Explorer 6.0 SP2+ / Opera 8+ / Firefox 1+
© 2001 - 2026 Stichting ZwareMetalen