| Natural Disaster |
| The Dude |
 |
 |
|
Posted 19-08-2026 9:40 by Natural Disaster |
        |
|
Pietertje was met zijn Nationale Sabotage Club natuurlijk de weg kwijt.
Maar inmiddels is ie weer aan het wroeten en legt ie de pijnpunten weer op tafel.
https://x.com/PieterOmtzigt/status/2089965983213527187
quote: Een nieuwe tweede verborgen datakluis met explosieve informatie bij de belastingdienst maakt een einde aan het beeld dat het per ongeluk is. Vijf jaar na het schandaal en na rechtszaken, parlementaire enquetes is dit een signaal van een groter probleem:
https://x.com/PieterOmtzigt/status/2089964237137334464
quote: En nog een explosieve datakluis
De belastingdienst bleek nog een afgeschermde omgeving te hebben met explosieve documenten. Toen de belastingdienst in 2020 zulk belastend materiaal gevonden had, dat de regering zelf aangifte deed tegen ambtenaren, werd het materiaal in een afgeschermde omgeving geplaatst. Dit is dus hoogst explosief materiaal, want een regering die in haar ogen verplicht aangifte doet tegen haar eigen ambtenaren, doet dat niet op basis van iets kleins.
In de stukken van de regering van gisteren wordt een aantal zaken duidelijk: niemand weet wie dit besloten heeft oftewel wie de afgeschermde omgeving gemaakte heeft.
Hij is uit 2020 en even later was de eerste parlementaire mini-enquête.
En voor de enquête(s) zijn ook deze stukken niet aan de Tweede Kamer geleverd.
De afgeschermde omgeving bestond pas net, dus vergeten klinkt niet erg waarschijnlijk. Ze zijn gewoon bewust niet geleverd bij het zwaarste middel in de parlementaire democratie, een enquête.
De nieuwsberichten gaan over dat het het kabinet spijt, maar niet over deze tweede datakluis, die aan alle speculatie dat het per ongeluk was, echt vergeten was, toch wel een einde maakt.
Wederom miljoenen explosieve documenten, waardoor mensen zwaar gedupeerd geraakt zijn, die achtergehouden zijn terwijl ze herhaaldelijk gevorderd zijn. Het laat zich raden dat deze stukken ook niet aan de ouders, rechters of journalisten geleverd zijn.
Het is nu vijf jaar geleden dat het schandaal bekend werd, en nog steeds wordt informatie op geheime plekken gelegd en teruggevonden.
Ook andere dingen veranderen niet: op de dag van de Kamerbrief, staat er een stuk over een van de mensen die het schandaal hielp ontdekken in de krant. Dit keer ging een column in de telegraaf weer over wat ik allemaal gedaan zou hebben.
Dezelfde krant is op de dag angstvallig stil over de democratische betonrot van miljoenen documenten die kwijt zijn, achtergehouden worden voor pers, parlement, rechters en ouders die huis, kinderen, baan en alles kwijt zijn geraakt in het schandaal.
Dit is een terugkerend patroon in deze zaak: stapels documenten, vaak gedeeltelijke gelakt (zie de stukken van 12 juli), waardoor je niet weet welke belangrijke stukken ontbreken. Vervolgens een vervelend stuk over de boodschapper(s) en dan een oppervlakkige boodschap in krant over de nieuwe stukken (dit keer: sorry dat het al zo lang bekend was en niet gemeld is) en het niet berichten over de kern van de zaak, die meestal goed verborgen is in vaak laat op de dag gestuurde antwoorden en brieven.
Want de documenten moeten veel te snel gelezen worden. En omdat het al jaren speelt, is het nieuws eraf, de echte aandacht weg en de tijd dus rijp om een aantal dingen alsnog te vertellen.
De verborgen tweede datakluis met documenten waardoor de regering zelf vond dat ze gedwongen waren aangifte te doen is een symptoom van een heel diep probleem dat nog immer niet herkend en erkend wordt, laat staan aangepakt en opgelost wordt.
Welke partijen waren er in de jaren voor Schoof ook alweer aan de macht? Juist.
https://x.com/PieterOmtzigt/status/2089771491395002669
quote: Dit is dus datakluis-2 bij de belastingdienst (!!)
Met nogmaals 12 miljoen documenten die relevant waren voor de aangifte van de belastingdienst van strafbare feiten
Ook deze lijken vergeten en verborgen te zijn gebleven voor iedereen.
Welja
https://www.trouw.nl/politiek/kabinet-weigert-aangifte-om-lang-verzwegen-datakluis-en-negeerde-juridisch-advies~bdd569d3/?referrer=https%3A%2F%2Ft.co%2F
[Dit bericht is gewijzigd door Natural Disaster op 19-08-2026 9:58]
Rule #6 | Op 13 augustus 2021 22:26 schreef Eindbaas het volgende: "Het stelletje dwazen dat klakkeloos alles overneemt uit boekjes en dan denken te weten hoe de wereld in elkaar zit. | Póg Mo Thóin"
 |